Про компанію - DAKO-GROUP Scroll to top
ru uk

Про компанію


Ми створюємо комфортні умови

DAKO-GROUP

Крупний постачальник будівельних матеріалів в Україні. Основний напрямок компанії – це оптові поставки цементу, пінопласту і газобетону у всіх регіонах.

Команда

За кожним регіоном закріплені досвідчені менеджери з постачання, які підбирають найбільш вигідні варіанти співпраці, оформляють заявки і контролюють процес доставки продукції з заводу на об’єкт.

Продукція

Щодня наші клієнти отримують більше 21 тис. мішків цементу від заводів виробників України, понад 200 м3 газобетонних блоків, понад 400 м3 пінопласту листового і інших будівельних матеріалів.

Services
background of old vintage grey brick wall

Нашу послуги

Ми працюємо на випередження – щоб наші послуги перевершували очікування.

Дистриб'юція

Ми відповідально ставимося до товарів, які поставляємо на ринок. Наша компанія співпрацює з провідними заводами-виробниками в Україні, щоб відкрити вам доступ до матеріалів найвищої якості.

Детальніше

Доставка

Ми створили власну систему логістики, яка дозволяє постачати продукцію з заводу прямо до вас на об’єкт. Ми підбираємо найвигідніші за ціною варіанти доставки і привозимо товар на протязі 2 днів. А також наша компанія несе повну відповідальність за продукцію, яка ще не надійшла на ваш об’єкт.

Детальніше

Лабораторія бетонів

На базі ПАТ «Подільський цемент» – діє нова сертифікована лабораторія бетонів. Ми надаємо лабораторний аналіз продукції, що постачається, як для торгуючих партнерів, так і для виробників.

  • Визначення властивостей бетонної суміші та випробування наповнювачів, а також випробування будівельних розчинів і води для бетонних сумішей.

Детальніше

Клиенты

Нам довіряють

Нас вже вибрали і довіряють будівельні магазини і виробники в багатьох регіонах України.

Що про нас кажуть у соціальній мережі

Заповніть форму та ми зв'яжемося з вами!

Хочете отримати пропозицію о співпраці?