Дистрибуція - DAKO-GROUP Scroll to top
ru uk

Дистрибуція

Більше 10 років компанія DAKO-GROUP займається оптовими поставками якісних будматеріалів по всій території України. Представництва в 5 регіонах працюють над тим, щоб доставка будматеріалів на об’єкт клієнта здійснювалася в найкоротші терміни. Успіх компанії залежить від її системи цінностей. Ми відстежуємо тенденції світового ринку будматеріалів, постійно вчимося, працюємо тільки з лідерами, і знаємо своїх клієнтів в обличчя.

Ми забезпечуємо продукцією будівельні магазини, виробників будматеріалів та будівельні майданчики. Поставки будматеріалів здійснюються відповідно до правил перевезення, і тільки професіоналами, а залізничний та автомобільний транспорт дозволяє доставити будматеріали оптом в найкоротші терміни.

Дистрибуція високоякісних будматеріалів і індивідуальні ціни – запорука успіху нашої компанії. Ми працюємо тільки з кращими заводами виробниками і є офіційними дилерами 4 провідних компаній в сфері виробництва будматеріалів.

НАШІ ПАРТНЕРИ

ПРОДУКЦІЮ ЯКИХ ВИРОБНИКІВ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

CRH в Україні

За 50 років існування, компанія CRH створила 3 ​​600 підприємств по всьому світу, 6 з них знаходяться в Україні. Виробництво цементу забезпечують 3 заводи в Україні:

  • АТ «Подільський цемент» (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область)
  • ТОВ «Цемент» (м.Одеса)
  • ПрАТ «Миколаївцемент» (м.Миколаїв, Львівська область)

Компанія DAKO-GROUP є офіційним дилером компанії CRH в Україні в 6 регіонах. Виробництво цементу CRH здійснюється екологічно безпечним сухим способом. Уся продукція сертифікована. Завдяки якостям цементу CRH в Україні, його обрали в якості будматеріалу при спорудженні відповідальних об’єктів державного значення.

ГАЗОБЕТОН КАХОВКА

Компанія ТОВ “Енерджі Продакт” входить до складу ПБГ “Ковальська” та представлена ​​підприємством з виробництва газобетонних блоків:

  • «Газобетон Каховка» (м.Нова Каховка, Херсонська область)

Щорічно на виробничій лінії виробляється близько 450 тис. М³ газобетону в рік. Виробництво газобетону здійснюється за технологією DUROX. Ця технологія дозволяє отримувати високоякісний і екологічно чистий стіновий матеріал, з яким може конкурувати тільки натуральне дерево. Мінімальна питома вага газоблоків гарантує низьку теплопровідність, що підвищує несучу здатність.

СТОУНЛАЙТ

Виробництво «СТОУНЛАЙТ» знаходиться в м Бровари, Київська область. Добова продуктивність заводу – 1240 м³, а річне виробництво налічує 470 тис. М³.  Газобетонні блоки від компанії «СТОУНЛАЙТ» виробляються на автоматизованій лінії від німецької фірми «Hetten» та за технологією, яку розробила компанія-виробник обладнання.

Завдяки такому підходу, компанія «СТОУНЛАЙТ» гарантує надточну геометрію блоків, що дозволяє економити на будівництві. Крім звичайних гладких блоків, компанія виробляє газобетонні блоки під назвою «паз-гребінь», а також, лоткові блоки, які застосовуються для облаштування перемичок вікон і дверей.

KRONOSPAN

Один з провідних світових лідерів з виробництва пиломатеріалів і ОСБ плит, має підприємства в 30 країнах. Причина такого лідерства в зведенні до мінімуму вмісту шкідливих хімічних сполук у готовій продукції. Висока щільність OSB Kronospan дозволяє пиляти, свердлити і монтувати плити без пошкодження матеріалу, і в найкоротші терміни.

Принцип укладання щеп при виготовленні OSB плит на підприємствах Kronospan, забезпечує високу шумо- і теплоізоляцію. Досвідчені будівельники оцінили якість і простоту в роботі з плитами від Kronospan в умовах підвищеної вологості, і при зміні температур.

ЗРОЗУМІЛИЙ АЛГОРИТМ РОБОТИ

1. Ви залишаєте заявку на сайті через будь-яку форму або розділ контакти.

2. Ми аналізуємо ринок та робимо вам комплексну пропозицію.

3. Обговорюємо ціни і формуємо необхідне замовлення.⠀⠀⠀

4. Завантаження продукції на заводі-виробнику та доставка на об’єкт.

5. Ми супроводжуємо ваші продажі та забезпечуємо рекламною продукцією.

Хочете отримати консультацію
або дізнатися умови співпраці?

Заповніть форму та ми зв'яжемося з вами!