Газобетон - DAKO-GROUP Scroll to top
ru uk

Газобетон

Організація крупнооптових поставок в Україні
на постійній основі

КАТАЛОГ ГАЗОБЕТОНУ

Газобетон – це швидко набираючий популярність будівельний матеріал. Газобетонні блоки отримують шляхом змішування і кристалізації основних компонентів, таких як вода, пісок, вапно, цемент М400 і алюмінієва пудра.

В останні роки газобетон стрімко завойовує авторитет серед будівельників України. Завдяки низькій щільності, газобетонні блоки легко пиляти та свердлити. Ви можете придумувати будь-які дизайнерські проекти, а газоблоки допоможуть їх здійснити.

Головною перевагою газоблоків є економічність. Будівлі з газобетону на 30% дешевше, ніж із цегли.

Головна

Ви можете використовувати цей будматеріал не тільки для зведення несучих стін, але і як теплоізоляцію. У 2018 році, відповідно до державної програми термомодернізації застарілого житла, блоки з газобетону стали недорогим і швидким вирішенням цього питання.

Газобетонні блоки мають ряд переваг:

  • Енергозбереження (мінімальні витрати на опалення)
  • Паропроникність (висихає в 2 рази швидше, ніж будь аналога)
  • Морозостійкість (F50 – F100)
  • Довговічність (до 100 років)
  • Пожежна безпека (Клас 1 – 500 ° С – 1000 ° С)
  • Екологічність (мінеральний матеріал, не викликає алергії, немає середовища для розмноження грибка)

Газобетонні блоки успішно використовуються в монолітному будівництві будь-якої поверховості. Для побудови приватних будинків враховується клас міцності будматеріалу. При зведенні будинку в 3 поверхи і вище, клас міцності повинен бути не нижче В2,5. Йому відповідають блоки з газобетону D400 і D500.

Низька вага блоків прискорює процес будівництва. Будинок з газобетону в середньому будується за 1,5-2 місяці.

Лідируючі виробники газобетону в Україні використовують технології, розроблені в Німеччині та Голландії. Завдяки технології DUROX, ви отримуєте продукт зі сверхточной геометрією і максимально гладкою поверхнею. Це дозволяє істотно економити під час будівництва і отримати високоміцне будівлю.

Сьогодні виробництво газобетону досягло найвищого рівня. В асортименті продукції представлені газоблоки марок D300, D400, D500 і D600.

За допомогою компанії DAKO-GROUP, у вас є можливість купити газоблок будь-якої форми і розміру. А ми допоможемо вам підібрати потрібні блоки, і доставимо продукцію на ваш об’єкт в найкоротші терміни.

Наші партнери

Продукцію яких заводів ви можете придбати.

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами!

Хочете отримати пропозицію
або дізнатися умови роботи з нами?