Логістика - DAKO-GROUP Scroll to top
ru uk

Логістика

Ми здійснюємо доставку продукції по всій території України залізничним і автомобільним транспортом, орієнтуючись на взаємовигідне і довгострокове партнерство.

Замовивши цемент вам не потрібно думати про доставку, адже ми вам його привеземо з необхідними параметрами транспорту.

Компанія доставляє цемент двома способами, як в тарі так і навалом:

Автомобільним транспортом

Автомобільним транспортом

від 11 тонн

Залізничним транспортом

Залізничним транспортом

від 67,2 тонн

Індивідуальна консультація:

Телефон: +38 (098) 388 88 87

Telegram: @dakogroup_bot

Viber: @dakogroup

Facebook https://www.facebook.com/cementdakogroup/

Email: office@dako-group.com.ua

Також існує кілька комерційних форматів відвантаження:

Тарований цемент

в паперових мішках

Мішки представляють собою упаковку з крафт-паперу в 2 або 5 шарів (в зимовий час з поліетиленовим шаром). Фасовка в мішки проводиться виключно на заводі виробника в залежності від замовлення в мішки по 25кг або по 50 кг на ваш вибір.

Цемент вантажать на піддони і упаковують в термоусадочний рукав таким чином виключаючи попадання вологи всередину. Цей спосіб універсальний і кращий з точки зору зберігання і зручності навантаження – вивантаження.

Залізничним транспортом цемент у тарі так само завантажувється і вивантажується на піддонах.

Цемент навалом

без упаковки

Відвантажується як автомобільним транспортом (цементовозами) так і залізничним транспортом (вагонами хоперами до 72 тонн), але підходить даний вид доставки в основному для виробників бетону і виробів на основі цементу.

Чому доставка важлива, при замовленні матеріалів оптом.

Замовляючи самовивозом, покупець бере на себе відповідальність за час транспортування, цілісність вантажу по шляху на об’єкт і виконання всіх обов’язків транспортної компанії. Цемент має особливості, які необхідно враховувати в процесі транспортування. Також необхідно враховувати ваші персональні умови такі як: об’єми, формат упаковки, вид вивантаження на місцях отримання.

Чітко побудована система логістики компанії DAKO-GROUP дозволяє нам своєчасно доставляти продукцію нашим партнерам, у всіх регіонах України в найкоротші терміни.

Ми можемо організувати для Вас усі процеси пов’язані з отриманням цементу вагонами і навіть організувати перевезення з вагона до вашої локації. Тим самим ми знижуємо ваші витрати і забезпечуємо швидкими і якісними послугами, Ви в свою чергу економите час і гроші!