ТМ "СТОУНЛАЙТ" - DAKO-GROUP Scroll to top
ru uk

ТМ “СТОУНЛАЙТ”


Побудуй майбутнє разом з нами!

У нас ви можете придбати газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ ™ будь-якого асортименту та зі швидкою доставкою на об’єкт. Наша компанія офіційний дистриб’ютор газобетонних блоків СТОУНЛАЙТ ™

Дистрибуція

Виготовляють газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ ™ в м. Бровари, Київської області на сучасній та автоматизованій лінії фірми «Хеттен» (Німеччина). Виробництво ведеться за фірмовою технологією, розробленою постачальником обладнання. Устаткування та продукція, що виробляється на ньому відповідають усім світовим стандартам якості.

Шукаєте якісний будівельний матеріал?

ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЗОБЕТОННИХ БЛОКІВ

ГАРНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

ГАРНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ

СТІЙКІСТЬ ДО ВОГНЮ

СТІЙКІСТЬ ДО ВОГНЮ

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ НАДІЙНОСТІ

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ НАДІЙНОСТІ

ПРОСТОТА МОНТАЖУ

ПРОСТОТА МОНТАЖУ

На виробництві застосовують струнну технологію різання, завдяки чому газобетон СТОУНЛАЙТ ™ відрізняється високою точністю геометричних розмірів (лінійне відхилення не перевищує ± 1 мм). Використання струнної технології дозволяє домогтися також і широкої різноманітності розмірів та конфігурацій газобетонних блоків. Крім того, існуюча технологія дозволяє виробляти блоки з «паз-гребенем» і спеціальними виїмками для рук, для забезпечення зручності при укладанні блоків.

Вся продукція СТОУНЛАЙТ ™ сертифікована та супроводжується паспортом. На виробництві діє нова сертифікована лабораторія, яка стежить за якістю матеріалів для випуску продукції і випробовує готові газобетонні блоки на міцність, з визначенням щільності виробів та часткової маси вологості.

ТМ "СТОУНЛАЙТ"
ТМ "СТОУНЛАЙТ"
ТМ "СТОУНЛАЙТ"
ТМ "СТОУНЛАЙТ"